Galeria zdjęć

AD SERWIS BROŚ

Jesteśmy grupą profesjonalistów, działamy w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam w odpowiedni sposób zadbać o twój samochód.

Naszą dewizą jest kompleksowość usług. Cały czas rozwijamy naszą działalność, aby móc w pełni zaspokoić potrzeby naszych zmotoryzowanych klientów.

Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, popartą szeroką wiedzą praktyczną i teoretyczną. Oprócz wykwalifikowanych pracowników mamy też dostęp do nowoczesnego sprzętu, odpowiadającego współczesnym standardom. Dbamy o czas i pieniądze naszego klienta. Usługi realizujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Autoryzacja serwisu przez sieć AD Polska oraz korzystanie z profesjonalnych platform informacyjnych pozwala nam na bezproblemowe serwisowanie absolutnie wszystkich marek i modeli samochodów, nawet tych najbardziej egzotycznych i najmłodszych, bez obaw o utratę gwarancji.

DLACZEGO MY?

Podchodzimy do napraw kompleksowo

oferujemy części w atrakcyjnych cenach; zapewniamy fachową obsługę; pomożemy naprawić twój samochód w każdej sytuacji

Mamy dogodną lokalizację

przy głównej drodze Kraków – Proszowice

Robimy to z miłości do samochodów

każdy z nas jest pasjonatem motoryzacji, a nasza praca daje nam radość

Jesteśmy na bieżąco

najnowsze rozwiązania w pojazdach, zaawansowane systemy to żaden problem dla naszych specjalistów i dla posiadanego sprzętu

Bo nasza praca to twoje bezpieczeństwo

wykonując swoją pracę działamy z przeświadczeniem, że twój pojazd musi być sprawny w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach